Nowe serwisy internetowe Fundacji PAN

szkolawszystkich.pl oraz biznesirodzina.pl to nowe serwisy internetowe Fundacji Polskiej Akademii Nauk, poświęcone tematyce realizowanych projektów.

Na stronie szkolawszystkich.pl publikujemy informacje związane z inicjatywą zatytułowaną „Szkoła dla wszystkich – od tolerancji do integracji”. Znajdują się tam aktualności poświęcone bieżącym wydarzeniom związanym z działaniami projektowymi. W przyszłości w witrynie zostaną zamieszczone publikacje oraz pozostałe multimedia wypracowane w ramach realizacji przedsięwzięcia.

Serwis biznesirodzina.pl jest z kolei dedykowany projektowi „Zrównoważony rozwój przedsiębiorstw rodzinnych – rekomendowane kierunki i sposoby oddziaływania”. Również w tej witrynie znajdują się bieżące aktualności związane z realizacją kolejnych zadań w projekcie.

Zachęcamy do odwiedzenia nowych serwisów Fundacji PAN.