Patronat Instytutu Badań Edukacyjnych nad projektem talentON

Z radością informujemy, że Instytut Badań Edukacyjnych objął patronatem realizowany przez Fundację PAN projekt „@talentON – Program Wsparcia i Rozwoju młodzieży szczególnie uzdolnionej”. Wspólnym celem IBE i FPAN jest wspieranie potencjału dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej.

IBE jest instytutem badawczym prowadzącym interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych oraz pełni funkcje doradcze. Wspiera szeroko rozumianą politykę i praktykę edukacyjną.

IBE posiada rozbudowaną sieć współpracy, która obejmuje instytucje kluczowe w polskim systemie edukacji, w tym Centralną Komisję Egzaminacyjną i Ośrodek Rozwoju Edukacji, jak również szkoły, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe, krajowe i zagraniczne ośrodki badawcze oraz organizacje międzynarodowe.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Instytutu: ibe.edu.pl, na której znajduje się także informacja o przyznanym patronacie.

Zapraszamy również na stronę projektu talentON: talenton.pl

Skip to content