Aktualności
Szanowni Państwo!
Fundacja Polskiej Akademii Nauk w związku z realizacją projektu Zmiana na Lepsze, nr projektu: RPLU.11.01.00-06-0156/17, Oś 11: Włączenie społeczne, Działanie: 11.1. Aktywne włączenie, Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na terenie województwa lubelskiego zaprasza do składania ofert na wynajem sal dydaktycznych na potrzeby przeprowadzenia diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów UP w celu przygotowania i realizacji wsparcia w oparciu o ścieżkę reintegracji, indywidualnego poradnictwa psychologiczno-społecznego oraz grupowego treningu kompetencji i umiejętności społecznych w planowanym terminie: marzec – lipiec 2019 r. z możliwością przesunięcia okresu realizacji.
W związku z powyższym przed rozpoczęciem realizacji zajęć dokonuje się rozeznania rynku w celu potwierdzenia, że dana usługa została wykonana po cenie nie wyższej niż cena rynkowa.
Treść zapytania wraz z formularzem wyceny znajduje się w załączniku.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami zamówienia i do składania wycen.
Termin do którego należy złożyć wycenę upływa: 1 marca 2019r. godz. 8:30.
Treść zapytania wraz z formularzem cenowym znajdują się pod linkami:
1. Zapytanie
Szanowni Państwo!
Fundacja Polskiej Akademii Nauk w związku z realizacją projektu Zmiana na Lepsze, nr projektu: RPLU.11.01.00-06-0156/17, Oś 11: Włączenie społeczne, Działanie: 11.1. Aktywne włączenie, Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na terenie województwa lubelskiego zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie diagnozy indywidualnych potrzeb i potencjałów UP w celu przygotowania i realizacji wsparcia w oparciu o ścieżkę reintegracji dla 60 Uczestników/Uczestniczek Projektu, w planowanym terminie: marzec- lipiec 2019 r. z możliwością przesunięcia okresu realizacji.
W związku z powyższym przed rozpoczęciem realizacji zadania dokonuje się rozeznania rynku w celu potwierdzenia, że dana usługa została wykonana po cenie nie wyższej niż cena rynkowa.
Treść zapytania wraz z formularzem wyceny znajduje się w załączniku
Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami zamówienia i do składania wycen.
Termin do którego należy złożyć wycenę upływa: 1 marca 2019r. godz. 8:30.
Informujemy, iż od 1 stycznia 2019 r. Fundacja Polskiej Akademii Nauk (Partner Projektu) rozpoczęła w partnerstwie z Fundacją Centrum Rozwiązań Biznesowych (Lider Projektu) projekt pn. ,,Zmiana na lepsze” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie.
Szczegóły i wszelkie informacje dostępne są na stronie głównej projektu:
O projekcie
Informujemy, iż od 1 stycznia 2019 r. Fundacja Polskiej Akademii Nauk (Partner Projektu) rozpoczęła w partnerstwie z Fundacją Centrum Rozwiązań Biznesowych (Lider Projektu) projekt pn. „Zmiana na lepsze” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 11 Włączenie społeczne, Działanie 11.1 Aktywne włączenie .
Celem głównym projektu jest włączenie społeczne i aktywizacja zawodowa 60 (36 Kobiet, 24 Mężczyzn) osób z niepełnosprawnościami, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym woj. Lubelskiego do 31.12.2019 r.
OKRES REALIZACJI PROJEKTU: od 1 stycznia 2019 r. – 31 grudnia 2019 r.
WARTOŚĆ PROJEKTU: 967 096,00 zł
WKŁAD FUNDUSZY EUROPEJSKICH: 822 031,60 zł
Do udziału w projekcie zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe warunki:
- miejsce zamieszkania: Całe województwo Lubelskie
- posiadanie statusu osoby z niepełnosprawnościami
- bycie osobą zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym
w szczególności:
- osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności,
- osoby z niepełnosprawnością sprzężoną oraz osoby z zaburzeniami psychicznymi, w tym osoby z niepełnosprawnością intelektualną i osoby z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi,
- osoby w wieku 45+
- osoby lub rodziny korzystające z POPŻ,
- osoby zamieszkiwanie w gminach, na terenie których odsetek osób korzystających ze świadczeń pomocy społecznej z powodu ubóstwa jest wyższy niż średnia dla województwa lubelskiego
- osoby z terenów wiejskich
Wsparcie oferowane w projekcie ma charakter kompleksowy i indywidualny i obejmuje:
– Diagnozę indywidualnych potrzeb i potencjałów Uczestników projektu w celu przygotowania i realizacji wsparcia w oparciu o ścieżkę reintegracji – w wymiarze 4h/osoba
-Blok miękkich kompetencji społecznych, w tym:
- Poradnictwo psychologiczno-społeczne – w wymiarze 8h/osoba
- Grupowy trening kompetencji i umiejętności społecznych – w wymiarze 48 h/grupa
– Blok miękkich kompetencji zawodowych – w wymiarze 48h/grupa w podziale na:
- Warsztat zawodowych kompetencji interpersonalnych -16h/grupa
- Rynek pracy i warsztat edukacyjny – 16 h/grupa
- Warsztat autoprezentacji – 16h/grupa
– Szkolenia/kursy podnoszące kompetencje i kwalifikacje zawodowe – każdy z uczestników będzie mógł odbyć jedno z poniżej wybranych szkoleń zawodowych:
- Spawacz, Kierowca samochodu ciężarowego, Operator obrabiarek, Fryzjer, Florysta, Kucharz, Kelner, Dekarz, Brukarz, Betoniarz, Wizażysta, Pracownik biurowy,
- Inne szkolenia dostosowane do potrzeb rynku pracy i zdiagnozowanych potrzeb szkoleniowych Uczestników
– 3-miesięczne staże zawodowe
– Pośrednictwo pracy – w wymiarze 8h/osoba
Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.
Kontakt
Biuro projektu:
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych
ul. Krochmalna 26A, 20-401 Lublin (I piętro, pokój nr 1)
Godziny otwarcia biura: 8:00-16:00
Godziny przyjmowania interesantów: 9:00-15:00
Tel. 733 300 539
Tel. 733 300 563